top of page

Заходи

     14 лютого 2019 р. у КЗ «ЗОІППО» ЗОР пройшов методологічний семінар за темою: «Experiential Learning Model Д. Колба у післядипломній педагогічній освіті».

     Форма проведення семінару – Креатив-лабораторія: місце для пошуку нових рішень, ґенерації нових ідей, творчого спілкування з колегами.

     Семінар організований і проведений кандидатом педагогічних наук, професором кафедри менеджменту освіти та психології В. Ястребовою.

     У семінарі брали участь викладачі інституту, серед яких були співробітники Міжструктурної науково-дослідної лабораторії «Інноваційні технології розвитку професійної компетентності вчителів у системі післядипломної освіти» О. Андрющенко, С. Гребінь, Т. Гуркова, О. Нікулочкіна, С. Покрова.

Методолог семинар_14.02.09_1.jpg
Методолог семинар_2_14.02.19.jpg
1.jpg
3.JPG
2.JPG

      З 28 січня до 01 лютого 2019 р. відбувся тренінг з підготовки додаткового складу регіональних тренерів щодо впровадження Концепції «Нова українська школа». 

       У програмі тренінгу – теоретичні засади Нової української школи, тематичний та діяльнісний підходи до інтеграції змісту, особливості організації середовища, навчально-методичне забезпечення освітнього процесу початкової школи.

        У заході приймали участь співробітники Міжструктурної науково-дослідної лабораторії «Іноваційні технології розвитку професійної компетентності вчителів у системі  післядипломної освіти» О. Андрющенко, Т. Гуркова, С.Іванісова, О. Нікулочкіна, С. Покрова.

     17 грудня 2018 р. в КЗ "ЗОІППО" ЗОР відбувся семінар-тренінг супервізорів "Результати супервізії в перших класах Нової української школи Запорізької області (жовтень - грудень 2018 р.)".

      У заході прийняли участь учителі початкових класів - тренери НУШ Запорізької області.

На семінарі виступили О. В. Нікулочкіна, Т. Є. Гура, Л. А. Чернікова, А. В. Казачук.

    У тренінгу прийняли участь керівники інституту, учителі-тренери НУШ та наукові співробітники Міжструктурної науково-дослідної лабораторії "Інноваційні технології розвитку професійної компетентності вчителів у системі післядипломної освіти" КЗ "ЗОІППО" ЗОР: О. О. Андрющенко, С. М. Гребінь, Т. П. Гуркова, С. В. Покрова.

DSCN4596.jpg
DSCN4555.jpg
DSCN4551.jpg

29 травня  2018р., на базі Бердянської ЗОШ І-ІІІ №3 відбуся тренінг «Професійна мобільність педагога: освіта протягом життя». У заході прийняло участь 20 менеджерів освіти та педагогічних працівники закладів освіти всіх типів м.Бердянська.

Керівники тренінгу: Присяжнюк Ю.С., доцент кафедри андрагогіки КЗ «ЗОІППО» ЗОР, к.п.н.;  Попкова Е.І., старший викладач кафедри андрагогіки КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

Мета тренінгу: сприяти  становленню потреби педагогів  у розвитку професійної мобільності упродовж всього життя як фактору професійного та життєвого успіху.

Основні завдання тренінгу:

1.Навчити учасників тренінгу  моделюванню індивідуальної траєкторії розвитку професійної компетентності.

2.Сприяти формуванню  психологічної  готовності до змін. 

3.Допомогти учасникам тренінгу  засвоїти методики розвитку професійної мобільності.

4.Мотивувати  учасників тренінгу до неперервного розвитку професійної мобільності.  .

            Нормативна база проведення тренінгу: Закон України “Про освіту”(2017), Концепція Нової Української школи, програма розвитку освіти Запорізької області на 2017-2022 р.р.  

            Професійні компетентності, які розвиваються на тренінгу: комунікативна компетентність, здатність до саморозвитку, креативних професійних рішень, самовизначення, самоосвіти, до збереження своєї конкурентнтоспроможності.

Навчальний тренінг «Професійна мобільність педагога: освіта протягом життя» був розрахований на 8 годин.

Формат проведення: ділова гра.

     Фотоальбом

Обласний науково-методичний семінар

«Науково-методичні засади підготовки до обласного фестивалю-огляду

«Найкращі практики управління освітою в ОТГ Запорізького регіону»»

  23 травня 2018 р., місце проведення - ауд № 207 КЗ «ЗОІППО» ЗОР; Біленківська ЗОШ І-ІІІст. Біленківської СР Запорізького району Запорізької області. У заході взяли участь: Казачук А.В., в.о. ректора КЗ «ЗОІППО» ЗОР; Варецька О.В., в.о. проректора з науково-методичної роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР; члениміжкафедральної мобільної групи КЗ «ЗОІППО» ЗОР та представники  органів управління освітою в ОТГ Запорізького регіону.

Керівники семінару: Присяжнюк Ю.С., доцент кафедри андрагогіки КЗ «ЗОІППО» ЗОР, к.п.н.; Білик І.А. – експерт шведсько- українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні».

Мета проведення заходу: сприяти науковій та організаційно-методичній  підготовці учасників семінару до участі в обласному фестивалі-огляді «Найкращі практики управління освітою в ОТГ Запорізького регіону».

 

            Семінар проходив в два етапи: перший відбувся на базі КЗ «ЗОІППО» ЗОР - Білик І.А. – експерт шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» ознайомила членів міжкафедральної мобільної групи КЗ «ЗОІППО» ЗОР з методикою опису кращих практик управління освітою в ОТГ Запорізького регіону з метою надання  науково-методичної підтримки у створенні та описі практик представниками органів управління освітою в ОТГ області.

Другий етап заходу проходив на базі Біленківської ОТГ Запорізького району запорізької області. В заході прийняли участь: 31 представник органів управління освітою в ОТГ Запорізького регіону зі 15 об`єднаних територіальних громад, а саме:Долинської ОТГ Запорізького району,  Біленківської ОТГ Запорізького району,Широківської ОТГ Запорізького району,Плодородненської ОТГ  Михайлівського району, Чернігівської ОТГ Чернігівського району, Берестівської ОТГ Бердянського району, Преображенської ОТГ Оріхівського району, Чкаловської ОТГ Веселівського району, Кам`янсько-Дніпровської ОТГКам`янсько-Дніпровського району, Остриківської ОТГ Токмацького району, Смирновської ОТГ Більмацького району, Веселівської ОТГ Веселівського району, Осипенківської ОТГ Бердянського району, а також, представники Новомиколаївського району та Гуляйпільської міської ради.

Присяжнюк Ю.С. презентувала учасникам семінару вимоги, умови, зміст номінацій, форму, етапи та терміни проведення обласного фестивалю-огляду «Найкращі практики управління освітою в ОТГ Запорізького регіону»(далі – Фестиваль); запропонувала прийняти участь в уточненні номінацій заходу та форми і умов  проведення очного туру.

Білик І.А. запропонувала представникам органів управління освітою в ОТГ виконати практичне завдання:«Підготовка кращих практик управління освітою в ОТГ для участі в обласномуфестивалі-огляді"Найкращі практики управлінняосвітою в ОТГ Запорізькогорегіону; навчила методиці опису практик; проаналізувала основні переваги участі у Фестивалі.

Результативність заходу:аналіз результатів вхідного та вихідного анкетування довів наступне: на початку семінару 31% респондентів свою готовність прийняти участь у Фестивалі, поінформованість про найкращі практики управління освітою та свої професійні навички щодо опису найкращих практик управління освіто в ОТГ оцінили на  «невисокому та середньому» рівні підготовки.37% респондентів оцінили свої знання на «достатньому» рівні, а 32% - як «зовсім не готовий прийняти участь та не знайомий з базою даних кращих практик із вимогами до опису практики».

В кінці семінару  - 81% респондентів оцінили свої знання на достатньому рівні, а саме: «свій досвід та знання з означеної проблеми можу оцінити на  достатньому рівні, але розумію, що  хочу  ще отримати додаткові знання та інформацію»; 15% дали відповідь:«свій досвід та знання, після навчання на семінарі,  вважаю  досконалими та можу використовувати їх у власній практиці з  означеної проблеми». Тільки 4% учасників обрали відповідь: «оволодів  лише деякими знаннями та  досвідом з означеної проблеми».

Таким чином, переважна кількість учасників семінару отримала необхідні знання та прийме участь у Фестивалі. Необхідну науково-методичну підтримку  щодо  опису практик управління освітою в ОТГ Запорізького регіону забезпечать члени міжкафедральної мобільної групи комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради та експертишведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні».

Фотоальбом

Обласний науково-практичний семінар

«Професійна мобільність педагога в умовах реформування освіти»

    16 травня 2018 р., місце проведення - ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту», в межах IV Міжнародної науково-практичної конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи».

Керівники семінару:

- Присяжнюк Ю.С., доцент кафедри андрагогіки КЗ «ЗОІППО» ЗОР, к.п.н.;

- Попкова Е.І., старший викладач кафедри андрагогіки КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

     Учасники заходу: педагогічні працівники, методисти закладів  професійно-технічної  освіти

    Мета семінару: сприяти становленню потреби педагогів закладів професійно-технічної освіти в розвитку професійної мобільності упродовж життя як фактору професійного та життєвого успіху.

      Основні завдання семінару:

1. Проаналізувати основні вимоги закону «Про освіту» щодо розвитку професійної мобільності педагогічних працівників.

2. Розглянути  основні складові професійної мобільності педагогів.

3. Визначити сім кроків професійної адаптації педагогів ЗПТО в умовах реформування освіти.

4. Мотивувати  учасників тренінгу до неперервного розвитку професійної мобільності.

    Нормативна база проведення семінару: Закон України “Про освіту”(2017), Концепція Нової Української школи, програма розвитку освіти Запорізької області на 2017-2022 р.р.  

   Професійні компетентності, які розвиваються на семінарі: здатність до адаптації у професійній діяльності; комунікативна компетентність, здатність до саморозвитку, креативних професійних рішень, самовизначення, самоосвіти, до збереження своєї конкурентнтоспроможності.

   Науково-практичний семінар «Професійна мобільність педагога в умовах реформування освіти був розрахований на 4 години.

      Формат проведення: ділова гра.

Обласний тренінг

«Професійна мобільність педагога: освіта протягом життя».

    26 квітня 2018 р., місце  проведення - ДНЗ «Запорізький професійний ліцей».

   Керівники тренінгу:

- Присяжнюк Ю.С., доцент кафедри андрагогіки КЗ «ЗОІППО» ЗОР, к.п.н.; 

- Попкова Е.І., старший викладач кафедри андрагогіки КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

   Учасники заходу: педагогічні працівники системи професійно-технічної освіти, педагоги закладів загальної середньої  та дошкільної освіти, вихователі ДНЗ, менеджери освіти.

   Мета тренінгу: сприяти  становленню потреби педагогів  у розвитку професійної мобільності упродовж всього життя як фактору професійного та життєвого успіху.

    Основні завдання тренінгу:

1. Навчити учасників тренінгу  моделюванню індивідуальної траєкторії розвитку професійної компетентності.

2. Сприяти формуванню  психологічної  готовності до змін. 

3. Допомогти учасникам тренінгу  засвоїти методики розвитку професійної мобільності.

4. Мотивувати  учасників тренінгу до неперервного розвитку професійної мобільності.  .

   Нормативна база проведення тренінгу: Закон України “Про освіту”(2017), Концепція Нової Української школи, програма розвитку освіти Запорізької області на 2017-2022 р.р.  

  Професійні компетентності, які розвиваються на тренінгу: комунікативна компетентність, здатність до саморозвитку, креативних професійних рішень, самовизначення, самоосвіти, до збереження своєї конкурентнтоспроможності.

      Фотоальбом

      Навчальний тренінг «Професійна мобільність педагога: освіта протягом життя» був розрахований на 8 годин.

Формат проведення: ділова гра.

Cемінар-практикум 

«Сучасний підхід до профорієнтаційної діяльності»

   15 березня 2018 р., місце проведення - ДНЗ «Бердянський  Центр професійно-технічно освіти».

    Керівники семінару:

- Присяжнюк Ю.С., к.п.н., доцент кафедри андрагогіки КЗ «ЗОІППО» ЗОР;

- Попкова Е.І., старший викладач  кафедри андрагогіки КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

 Учасники заходу: педагогічні працівники та адміністрація професійно-технічного закладу освіти (42 особи). 

 Впродовж семінару-практикуму було розглянуто нагальні проблеми у профорієнтаційній діяльності педагогічних працівників системи ПТЗО, в тому числі, проаналізовано сучасні підходи до профорієнтаційної діяльності країн Євросоюзу, Швеції та Японії.

  У форматі ділової гри  учасниками відпрацьовано основні структурні компоненти створення мобільних команд із профорієнтаційної роботи; визначено: основні якості фахівця – профорієнтатора; проаналізовано ефективні тренінгові вправи при проведенні профорієнтаційної роботи у закладах середньої освіти та на базі закладів ПТО.

Конференція «Україна на шляху децентралізації освіти»

      23 листопада 2017 року команда Запорізької області під керівництвом директора Департаменту освіти і науки ОДА Т.Я. Озерової взяла участь у конференції «Україна на шляху децентралізації освіти». Організаторами заходу стали:Шведсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні»; Міністерство освіти і науки України; Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Детальніше

Фотоальбом

Обласний семінар 

«Про підготовку до оцінювання навчальних досягнень учнів у сфері функціональної грамотності»

      25 січня 2017 року у Запорізькій гімназії №28 відбувся обласний семінар «Про підготовку до оцінювання навчальних досягнень учнів у сфері функціональної грамотності» для завідувачів і методистів районних (міських) методичних кабінетів, що відповідають за проведення моніторингових досліджень на підпорядкованій території; методистів чи керівників районних та шкільних МО з української мови і літератури, математики і природничих дисциплін; заступників директорів ЗНЗ. Керівник семінару: завідувач обласного науково-методичного центру моніторингових досліджень якості освіти Павлова С.О.

Матеріали семінару 

Регіональна нарада

(PISA-2018)

     19 січня 2017 року у м. Дніпро співробітники обласного науково-методичного центру моніторингових досліджень взяли участь у регіональній нараді щодо залучення України до міжнародного дослідження якості освіти у сфері функціональної грамотності PISA-2018. У рамках дослідження взяла участь співробітник Лабораторії Павлова С.О.

Детальніше

Обласний семінар

«Безперервна лінгвориторична освіта: пошук, дослідження, творчість»

     18.01-19.01.2017 р. у ДНЗ № 90 «Волошка» відбувся обласний семінар «Безперервна лінгвориторична освіта: пошук, дослідження, творчість» (Завідувач ДНЗ №90 – Дрозд А.І.)

Фото

План семінару

1 день: 18.01.2017 11.00 – 14.00

1. Вступне слово – Курінна А.Ф., Дрозд А.І.

2. Презентація програми «Мудрослов» -– Морозова С.В., Чугуєнко С.В.

3. Презентація посібника «Маленькій оратор» до програми «Мудрослов» – Курінна А.Ф.

4. Перегляд заняття «Розуміємо одне одного» з дітьми старшого дошкільного віку (ІІ рік навчання) – Морозова С.В., Чугуєнко С.В., аналіз заняття – Курінна А.Ф.

5. Колективно-творча діяльність учасників семінару – складання профілю  «Лінгвориторична особистість дитини» -  Курінна А.Ф. 

2 день: 19.01.2017 09.00-12.00

1. Інформація про міжрегіональний фестиваль «Заговори, щоб я тебе побачив» - Курінна А.Ф.

2. Тренінг «Педагогічна студія ораторської майстерності», І частина (тренінгові вправи); - Морозова С.В., Чугуєнко С.В.

3. Підготовка та імпровізація публічного виступу – Курінна А.Ф.

4. Підведення підсумків семінару - Курінна А.Ф., Дрозд А.І. 

Науково-практичний семінар

«Шляхи модернізації початкової освіти в науково-педагогічному проекті «Інтелект України»

     16-17 листопада 2016 р. у м. Харків проходив Науково-практичний семінар «Шляхи модернізації початкової освіти в науково-педагогічному проекті «Інтелект України» (організатори семінару – ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН, факультет початкового навчання ХНПУ імені Г.С. Сковороди, кафедра теорії і методики професійної освіти ХНПУ імені Г.С. Сковороди, кафедра гігієни та соціальної медицини ХНУ імені В.Н. Каразіна, ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України», Харківська гімназія № 169). Фото , Презентація

    Учасниками семінару були: директори та заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів Івано-Франківська, Одеси, Запоріжжя (Солдатенко О.В., директор Запорізького багатопрофільного ліцею № 99; Дзюба О.П., заступник директора з НВ роботи); співробітники обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Запоріжжя (Курінна А.Ф., доцент кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін, науковий керівник експериментального навчального закладу Всеукраїнського рівня ЗБЛ № 99), Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти; науковці Інституту модернізації змісту освіти МОН України, ХНПУ імені Г.С. Сковороди, ХНУ імені В.Н. Каразіна, Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків НАМИ України; члени науково-методичної ради проекту «Інтелект України»; педагогічні працівники Харківської гімназії № 169.

   16 листопада 2016 р. організатори семінару ознайомили учасників заходу з теоретико-методологічними, методичними та організаційними засадами початкової освіти в науково-педагогічному проекті «Інтелект України» (виступили: Кириленко Світлана Володимирівна, науковий консультант проекту, кандидат педагогічних наук, начальник відділу дослідження підготовки вчителів Інституту модернізації змісту освіти МОН України;  Щербаков Олександр Федорович, директор Харківської гімназії № 169, здобувач кафедри «Менеджмент освіти» ЦІППО України; Гавриш Ірина Володимирівна, науковий керівник проекту, професор Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, доктор педагогічних наук; Кіян Ольга Іванівна, координатор проекту, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу дослідження підготовки вчителів Інституту модернізації змісту освіти МОН України; Даниленко Георгій Миколайович, керівник медико-психологічної групи проекту, завідувач кафедри гігієни та соціальної медицини ХНУ імені В. Н. Каразіна, провідний науковий співробітник Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України, доктор медичних наук, професор; Холтобіна Олександра Устинівна, заступник керівника проекту з організаційних питань, кандидат педагогічних наук, доцент Харківського національного педуніверситету ім. Г.С. Сковороди; Щербакова Олена Олександрівна, психолог проекту, науковий співробітник відділу гігієни дітей шкільного віку та підлітків Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків НАМИ України, кандидат психологічних наук; Булахова Людмила Миколаївна, заступник керівника проекту з якості освіти, заступник директора з НВР гімназії № 169, учитель вищої категорії, учитель-методист, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Початкова школа XXI ст.»; Жук Галина Олексіївна, учитель вищої категорії, учитель-методист, переможець міського та обласного етапів Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2014», дипломант всеукраїнського етапу).

     17 листопада 2016 р. учасники заходу відвідали та обговорили уроки у проектних класах початкової школи:

1) «Навчаємося разом», 3-А клас / 3-Б клас:

класовод – Сіденко Світлана Володимирівна, учитель другої категорії;

класовод – Альохіна Лариса Віталіївна, учитель вищої категорії, учитель-методист.

Відео 1, відео 2

2) «Читання», 1-Б клас / 1-В клас:

класовод – Шпіт Тетяна Вікторівна, учитель вищої категорії;

класовод – Жук Галина Олексіївна, учитель вищої категорії, учитель-методист.

3) «Еврика», 4-А клас / 4-Б клас:

класовод – Бобровська Свіїтана Володимирівна, учитель вищої категорії, старший учитель; класовод – Доценко Юлія Вікторівна, учитель вищої категорії.

Обласна творча група

«Технологія розвитку оцінювальної компетентності вчителів початкових класів» (1-й рік роботи)

14 листопада 2016 р., місце проведення - КЗ «Спеціалізована школа-загальноосвітній навчальний заклад №1 І-ІІІ ст. м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів» (інтернет-режим).

Керівник проведеного заходу

    Завідувач обласного науково-методичного центру моніторингових досліджень якості освіти КЗ "ЗОІППО" ЗОР Павлова С.О.

Мета проведеного заходу

    Ознайомити з сучасними технологіями роботи зі школярами, розвивати дидактичну та оцінювальну компетентності у членів творчої групи. Розроблення методичних рекомендацій.

Розвиток критеріального самооцінювання

Фотоальбом

Обласний семінар 

«Інноваційні підходи до формування життєвокомпетентістної особистості

в умовах відкритого виховного простору»

    08-09 листопада 2016 р. на базі Запорізького багатопрофільного ліцею №99 проходив обласний семінар «Інноваційні підходи до формування життєвокомпетентістної особистості в умовах відкритого виховного простору» для методистів РМК та класних керівників.

   У рамках семінару колектив Запорізького багатопрофільного ліцею №99 як експериментальний заклад всеукраїнського рівня представив власний досвід щодо проблеми формування життєвокомпетентістної особистості в умовах відкритого виховного простору.

На семінарі були розглянуті питання:

  1. Розвиток професіоналізму як показник творчого самовираження особистості класного керівника в умовах відкритого виховного простору.

  2. Професіограма класного керівника.

  3. Інноваційні технології формування життєвокомпетентістної особистості.

  4. Діагностика продуктивності формування життєвокомпетентістної особистості в умовах педагогічного експерименту: критерії оцінювання.

Практичною складовою семінару були міні-тренінги, які проводили:

Ліпецька Г.В. («Моделювання компонентів виховного простору»);

Мороко Л.В. («Комунікативна професіограма класного керівника»);

Курінна А.Ф. («Технология «Список»: профилактика «профессионального выгорания»).

Міжнародні дні освіти  дорослих у Запорізькій області

6-8 жовтня  2016 р., місце проведення - Запорізька обласна державна адміністрація.

Мета проведеного заходу

     Проаналізувати основні досягнення закладів освіти регіону з проблеми освіти дорослих протягом життя.

Семінар

«Реалізація компетентнісного підходу в освітньому закладі»

20 травня 2016 р., місце проведення - Гімназія «Світоч», м. Вільнянськ.

Мета проведеного заходу

     Визначити основні умови реалізації компетентнісного підходу в сучасному освітньому закладі.

Фото

Тиждень науки - 2016

Тренінг

«Розвиток риторичної культури педагога в умовах відкритого виховного простору»

 

19.05.2016 р., місце проведення - експериментальний навчальний заклад – Запорізький багатопрофільний ліцей № 99.

Керівник - канд. пед. наук, доцент кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін Курінна А.Ф.

Мета проведеного заходу

     Розвиток комунікативної грамотності та культури педагога засобами риторики в умовах експерименту: підвищення психологічної компетентності педагогічних працівників; стимулювання потреби в саморозвитку комунікативного потенціалу; надання практичної допомоги в подоланні труднощів спілкування з вихованцями, учнями, батьками, колегами й керівниками; навчання форм ефективної переконуючої комунікації за нестандартних ситуацій життєвого і професійного спілкування; сприяння формуванню позитивного морально-психологічного клімату в колективі.

Учасники заходу (категорія)

       Класні керівники та викладачі Запорізького багатопрофільного ліцею № 99, 30 учасників заходу.

Змістовні результати заходу

Експертиза риторичної діяльності педагога в умовах відкритого виховного простору; технологічні картки «Комунікативний Я-простір» (розробка дидактичного матеріалу заходу).

Майстер-клас для вчителів Вознесенівського району на тему

«Сучасний урок 21 ст. Який він?»

Березень 2016 р., місце проведення - Запорізький класичний ліцей.

Керівник проведеного заходу

    Вчитель-методист, здобувач кафедри початкових класів Корольова Л.М.

Мета проведеного заходу

  Знайомство педагогів з наробками вчителя, інтерактивними методами та способами роботи на сучасному уроці, знайомство з технологічною карткою уроку.

Учасники заходу (категорія)

     Вчителі початкових класів району

Змістовні результати заходу

     Укладання презентаційного фільму «Урок 21 ст. Який він?».

Спецкурс

«Розвиток риторичної культури викладача в умовах профілізації»

 

Вересень, 2016 р., ЗОШ № 23, м. Мелітополь

Керівник проведеного заходу

     Канд. пед. наук, доцент кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін Курінна А.Ф.

Учасники заходу (категорія)

Учителі укр. мови та літератури

Фотоальбом

Батьківські збори з використанням інтерактивних методів роботи

 

Вересень, 2016 р.

Керівник проведеного заходу

       Вчитель-методист Корольова Л.М.

Учасники заходу (категорія)

       Батьківська спільнота та вчителі початкових класів Запорізького класичного ліцею

Всеукраїнський проблемний семінар

«Світ дитинства: збереження дитячої субкультури та якість освіти»

 

Червень, 2016 р., м. Запоріжжя

Керівник проведеного заходу

      Канд. пед. наук, доцент кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін Курінна А.Ф.

Учасники заходу (категорія)

      Завідувачі, методисти, вихователі ДНЗ

Комунікативний тренінг

«Педагог як суб’єкт комунікативної діяльності», Майстер-клас «Конкурс «Оратор»

 

Червень, 2016 р., м. Запоріжжя

Керівник проведеного заходу

      Канд. пед.. наук, доцент кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін Курінна А.Ф.

Учасники заходу (категорія)

      Завідувачі, методисти, вихователі ДНЗ

Обласний семінар

«Лінгвориторична діяльність вихователя ДНЗ»

 

Жовтень, 2015 р., м. Енергодар

Керівник проведеного заходу

      Канд. пед. наук, доцент кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін Курінна А.Ф.

Учасники заходу (категорія)

      Методисти ДНЗ, вихователі, вчителі початкових класів

Обласний фестиваль-конкурс

«Гуманна педагогіка Запорізького регіону»

25 вересня 2015 р., місце проведення - КЗ « ЗОІППО» ЗОР.

Мета проведеного заходу

      Висвітлити досвід педагогів Запорізького регіону з проблеми гуманізації освітнього середовища навчального закладу.

Семінар

«Гуманізація освітнього простору ЗНЗ та позашкільного закладу освіти

15 вересня 2015 р., місце проведення - МПДТЮТ м. Запоріжжя.

Мета проведеного заходу

     Визначити та проаналізувати андрагогічні засади створення гуманістичного освітнього середовища в ЗНЗ та позашкільному закладі освіти.

Международная летняя педагогическая школа

«Университеты учительского мастерства»

Червень, 2015 р., м Одеса

Керівник проведеного заходу

      Канд. пед. наук, доцент кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін Курінна А.Ф.

Лингвистический практикум

«Воспитание словом: лингвориторический инструментарий учителя-словесника»

Учасники заходу (категорія)

      Учителі рос. мови та літератури

Фотоальбом

Міжрегіональний семінар

«Інноваційні технології розвитку професійної компетентності вчителів початкових класів у системі післядипломної освіти»

 

21 квітня 2015 р., місце проведення - КЗ  "ЗОІППО" ЗОР

Мета проведення заходу

      Розкрити сучасні підходи до розвитку професійної компетентності вчителів початкових класів у системі післядипломної освіти

Керівник проведеного заходу

       Канд. пед. наук, доцент, завідувач кафедри початкової овсіти Нікулочкіна О.В.

Учасники заходу (категорія)

      Викладачі та методисти інститутів післядипломної педагогічної освіти, методисти з проблем початкової освіти РМК.

Прогностичний результат

      Оволодіння учасниками семінару сучасними технологіями розвитку професійної компетентності вчителів початкових класів у системі післядипломної освіти.

План семінару                    Корисні матеріали семінару

Відкритий урок з математики для учнів 3-х класів

«Множення двоцифрового числа на одноцифрове»

 

Березень, 2015 р.

Керівник проведеного заходу

      Вчитель-методист Корольова Л.М.

Учасники заходу (категорія)

      Вчителі початкових класів Запорізької області

Cпецкурс для вчителів початкових класів

«Методика розвитку креативності молодших школярів»

 

Лютий, 2015 р.

Мета проведення заходу

      Формування професійної компетенції вчителів щодо розвитку креативних здібностей у молодших школярів

Керівник проведеного заходу

      Вчитель-методист Корольова Л.М.

Учасники заходу (категорія)

      Вчителі початкових класів

bottom of page